Sort by
  • Violent Night

    ★★★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Clerks III

    ★½

  • The Invitation

    ★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Glorious

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Burning

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★½

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★½

  • You’ve Never Been Completely Honest

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Pirates

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • Belle

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Plan B

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Ninjababy

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • Rhys Nicholson: Live at the Athenaeum

    ★★★★

  • James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Two Distant Strangers

    ★★½

  • Live In San Francisco '16

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Zappa

    ★★★

  • Freaky

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★½

  • The Stylist

    ★★★

  • Des

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★½

  • High Score

    ★★½

  • I Used to Go Here

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★½