• Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • The Dig

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • The Midnight Sky

    ★★

  • The Prom

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • Holidate

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★★

  • Rebecca

    ★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★