RSS feed for dasborak
  • Becky

    ★★

  • The Willoughbys

    ★★½

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★★

  • The Postcard Killings

    ★★★

  • The Hunt

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★½

  • Escape From Pretoria

    ★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • Eltilerin Savaşı

    ½

  • Gretel & Hansel

    ★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Karakomik Filmler 2

    ★★★½

  • Go!

    ★★★½

  • My Spy

    ★★★★

  • Underwater

    ★½

  • Ana

    ★★½

  • Baba Parası

    ½

  • Dolittle

    ★½

  • Togo

    ★★★★½

  • 6 Underground

    ★★

  • 1917

    ★★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★

  • Recep Ivedik 6

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Karakomik Filmler

  • Jexi

    ★★★½

  • Code 8

    ★★½

  • Fractured

    ★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★

  • Joker

    ★★½

  • The Aeronauts

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★½

  • A Rainy Day in New York

  • The Banana Splits Movie

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Point Blank

    ★★½

  • Vivarium

    ★★★

  • Crawl

    ★★★

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Escape Plan: The Extractors

    ★½

  • Beats

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Ma

    ★½

  • Aykut Enişte

    ★★½

  • Avengement

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • Brightburn

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Tolkien

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Hellboy

    ★★½

  • The Silence

    ★★½

  • Kevin Hart: Irresponsible

    ★★★★

  • Sar Başa

    ½

  • Shazam!

    ★★½

  • Özgür Dünya

    ½