dashboardpears has logged 14 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Big Short

The Big Short

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Neighbors 2: Sorority Rising

Neighbors 2: Sorority Rising

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
29
50/50

50/50

2011
×
Read the review Edit this entry  
25
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Black Widow

Black Widow

2021
×
Read the review Edit this entry  
11
The Yin-Yang Master: Dream of Eternity

The Yin-Yang Master: Dream of Eternity

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
Edit this entry  
07
Saving Face

Saving Face

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Titanic

Titanic

1997
×
Read the review Edit this entry  
05
Zola

Zola

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
F9

F9

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry