Sort by
  • Scream VI

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • House Party

  • Run On Youth

  • Babylon

    ★★

  • Adult Swim Yule Log (aka The Fireplace)

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • One Dollar

  • Spirited

    ½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

  • Smile

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • Causeway

    ★★

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Bros

    ★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

  • Skinamarink

    ★★½

  • They/Them

    ★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Irma Vep

  • Big Time

  • Pistol

    ★★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

  • Armageddon Time

  • Top Gun: Maverick

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Any Day Now

  • The Northman

    ★★★★

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • Morbius

  • The Bubble

    ½

  • RRR

  • My Year of Dicks

  • X

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Dirtbag

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Jackass Forever

  • Something Strange About The Whites