• The Ghost Cat of Ouma Crossing

    ★★★½

  • Under the Blossoming Cherry Trees

    ★★★★

  • Her Sketchbook

    ★★½

  • Midori

  • Psychopaths

  • The Woman Who Ran

    ★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★★

  • The Brutal Insanity of Love

    ★★★

  • Evil Dead Trap

    ★★★

  • Evil Dead Trap 2: Hideki

    ★★

  • Love & Pop

    ★★★

  • Strange Circus

    ★★★★

  • The Living Koheiji

    ★★★

  • Tokyo Marigold

    ★★★½

  • Unknown Pleasures

    ★★★

  • Bleak Night

    ★★★★

  • Girlfriends

    ★★★

  • Raigyo

    ★★★