Sort by
  • The Creator

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★½

  • Heart of Stone

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • River Wild

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • The Jewel Thief

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Hidden Strike

    ★★★

  • Paradise

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Burden of Proof

    ★★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Jimmy O. Yang: Guess How Much?

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★½

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Hypnotic

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Scrapper

  • Theater Camp

    ★★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Beyond Utopia

    ★★★★½

  • The Eternal Memory

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Big Mäck: Gangsters and Gold

    ★★★½

  • Pianoforte

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★½

  • Plane

    ★★★½