Sort by
  • Lightyear

    ★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Wonderful Winter of Mickey Mouse

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Beyond Impossible

    ½

  • Beanie Mania

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★★

  • Single All the Way

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • Fruitcake Fraud

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Red Notice

  • Encanto

    ★★★★½

  • Unknown Dimension: The Story of Paranormal Activity

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Diana: The Musical

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Jagged

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Come from Away

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Cinderella

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Reminiscence

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Belle

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★