Sort by

Daver1 has logged 25 entries for films during June 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Election

Election

2005
×
Edit this entry  
26
The Humans

The Humans

2021
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★
Edit this entry  
25
Deep Impact

Deep Impact

1998
×
Edit this entry  
25
Elvis

Elvis

2022
×
Edit this entry  
24
Chernobyl: The Lost Tapes

Chernobyl: The Lost Tapes

2022
×
Edit this entry  
22
Consuming Spirits

Consuming Spirits

2012
×
Edit this entry  
21
Armageddon

Armageddon

1998
×
★★★½
Edit this entry  
21
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★½
Edit this entry  
20
Over the Garden Wall

Over the Garden Wall

2014
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Beta Test

The Beta Test

2021
×
★★★
Edit this entry  
18
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★
Edit this entry  
18
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★
Edit this entry  
17
Watchmen

Watchmen

2009
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Hustle

Hustle

2022
×
★★★
Edit this entry  
15
The Parallax View

The Parallax View

1974
×
★★★★
Edit this entry  
14
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★½
Edit this entry  
11
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Uncharted

Uncharted

2022
×
★½
Edit this entry  
05
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★★★½
Edit this entry  
04
Magic Mike

Magic Mike

2012
×
★★★★
Edit this entry  
04
Insidious

Insidious

2010
×
★½
Edit this entry  
04
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Demon House

Demon House

2018
×
Edit this entry  
01
The Importance of Being Earnest

The Importance of Being Earnest

2002
×
★½
Edit this entry