DaveyPeppers has logged 15 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★½
Edit this entry  
22
The Intruder

The Intruder

2019
×
★½
Edit this entry  
19
Secret Obsession

Secret Obsession

2019
×
Edit this entry  
18
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Lion King

The Lion King

2019
×
★½
Edit this entry  
18
Late Night

Late Night

2019
×
★★★★
Edit this entry  
17
Breakthrough

Breakthrough

2019
×
★★½
Edit this entry  
15
The Best of Enemies

The Best of Enemies

2019
×
Edit this entry  
11
Stuber

Stuber

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
Crawl

Crawl

2019
×
★★½
Edit this entry  
10
Anna

Anna

2019
×
Edit this entry  
08
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Mustang

The Mustang

2019
×
★★½
Edit this entry  
02
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry