david_bruner has logged 20 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Days

Days

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Dolores Claiborne

Dolores Claiborne

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Human Voice

The Human Voice

2020
×
Read the review Edit this entry  
23
California Suite

California Suite

1978
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Romy and Michele's High School Reunion

Romy and Michele's High School Reunion

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Time

Time

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
This Is Paris

This Is Paris

2020
×
Read the review Edit this entry  
17
Christian Mingle

Christian Mingle

2014
×
Read the review Edit this entry  
16
One Flew Over the Cuckoo's Nest

One Flew Over the Cuckoo's Nest

1975
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Buffalo '66

Buffalo '66

1998
×
Read the review Edit this entry  
15
Nowhere

Nowhere

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Beau Travail

Beau Travail

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Nowhere

Nowhere

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Night Porter

The Night Porter

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Troop Beverly Hills

Troop Beverly Hills

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
A Mighty Wind

A Mighty Wind

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Waiting for Guffman

Waiting for Guffman

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Cosmopolis

Cosmopolis

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Death Becomes Her

Death Becomes Her

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Late Show

The Late Show

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry