David has logged 12 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Roma

Roma

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Boy Erased

Boy Erased

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Lean on Pete

Lean on Pete

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
20th Century Women

20th Century Women

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Haunting of Hill House

The Haunting of Hill House

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Halloween

Halloween

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry