Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Short Stay, Long Stay

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Love Without Walls

    ★★★½

  • Refuge

  • File Not Found

  • Cath

  • 65

    ★★

  • That's Our Time

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Daisy

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • The Elephant Whisperers

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Voices

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Stutz

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

    ★★½

  • Falling for Christmas

  • The Murmuring

    ★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • For Heidi

  • She Said

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Till

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Chevalier

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • The Lost King

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★

  • The Swimmers

    ★★½

  • Blonde

    ★★

  • Saint Omer

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Master Gardener

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★