RSS feed for davidehrlich

davidehrlich has logged 117 entries for films rated ★½ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Resistance

Resistance

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
I Still Believe

I Still Believe

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Dinner in America

Dinner in America

2020
×
★½
Edit this entry  
22
The Last Full Measure

The Last Full Measure

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Jexi

Jexi

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Zeroville

Zeroville

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
The Goldfinch

The Goldfinch

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Angel Has Fallen

Angel Has Fallen

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Phil

Phil

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Brittany Runs a Marathon

Brittany Runs a Marathon

2019
×
★½
Edit this entry  
24
Mektoub, My Love: Intermezzo

Mektoub, My Love: Intermezzo

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Serenity

Serenity

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
The Dirt

The Dirt

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
The Golden Glove

The Golden Glove

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Wounds

Wounds

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
The Nutcracker and the Four Realms

The Nutcracker and the Four Realms

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
The Girl in the Spider's Web

The Girl in the Spider's Web

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Hunter Killer

Hunter Killer

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Johnny English Strikes Again

Johnny English Strikes Again

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Night School

Night School

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
A Million Little Pieces

A Million Little Pieces

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
The Predator

The Predator

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Blue Iguana

Blue Iguana

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
To the Night

To the Night

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
The Catcher Was a Spy

The Catcher Was a Spy

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Terminal

Terminal

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Mapplethorpe

Mapplethorpe

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Rampage

Rampage

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
I Can Only Imagine

I Can Only Imagine

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Mute

Mute

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
When We First Met

When We First Met

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Proud Mary

Proud Mary

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
The Current War

The Current War

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
The Only Living Boy in New York

The Only Living Boy in New York

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
The Great Wall

The Great Wall

2016
×
★½
Edit this entry  
14
The Most Hated Woman in America

The Most Hated Woman in America

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Assholes

Assholes

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
The Ottoman Lieutenant

The Ottoman Lieutenant

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Table 19

Table 19

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Sleepless

Sleepless

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Monster Trucks

Monster Trucks

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Live by Night

Live by Night

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Office Christmas Party

Office Christmas Party

2016
×
★½
Read the review Edit this entry