RSS feed for davidehrlich

davidehrlich has logged 160 entries for films rated ★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Red Sea Diving Resort

The Red Sea Diving Resort

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Anna

Anna

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Being Frank

Being Frank

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Domino

Domino

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
The Perfection

The Perfection

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Oh Mercy

Oh Mercy

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Staggering Girl

The Staggering Girl

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
UglyDolls

UglyDolls

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Georgetown

Georgetown

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Stockholm

Stockholm

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Little

Little

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Kindness of Strangers

The Kindness of Strangers

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Corporate Animals

Corporate Animals

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Close

Close

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Glass

Glass

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Holmes & Watson

Holmes & Watson

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
May the Devil Take You

May the Devil Take You

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Grinch

The Grinch

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
The Night Comes for Us

The Night Comes for Us

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
The House with a Clock in Its Walls

The House with a Clock in Its Walls

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Freaks

Freaks

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
The Hummingbird Project

The Hummingbird Project

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Outlaw King

Outlaw King

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Generation Wealth

Generation Wealth

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
The Equalizer 2

The Equalizer 2

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Siberia

Siberia

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Hot Summer Nights

Hot Summer Nights

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Sicario: Day of the Soldado

Sicario: Day of the Soldado

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Hotel Artemis

Hotel Artemis

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Angel Face

Angel Face

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
The Titan

The Titan

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Game Over, Man!

Game Over, Man!

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
7 Days in Entebbe

7 Days in Entebbe

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Eva

Eva

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
A Futile and Stupid Gesture

A Futile and Stupid Gesture

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
I Think We're Alone Now

I Think We're Alone Now

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
What They Had

What They Had

2018
×
★★
Edit this entry  
21
Juliet, Naked

Juliet, Naked

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Voyeur

Voyeur

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Daddy's Home 2

Daddy's Home 2

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
The Man Who Invented Christmas

The Man Who Invented Christmas

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Foreigner

The Foreigner

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Woman Walks Ahead

Woman Walks Ahead

2017
×
★★
Read the review Edit this entry