Sort by
  • LOLA

    ★★★

  • Luck

  • Bullet Train

    ★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • One Man Dies a Million Times

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • My Donkey, My Lover & I

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Princess

  • Clara Sola

    ★★★★

  • A Perfect World

    ★★★★

  • Brian and Charles

    ★★★