• A Teacher

    ★★★★

  • Mank

    ★½

  • Justin Bieber: Next Chapter

    ★★★

  • October Rumbles

    ★★★

  • City So Real

    ★★★★½

  • Donald Trump Is President and You're Not: A Portrait of Donald J. Trump

    ★★★★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★

  • The Undoing

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★½

  • The Empty Man

    ★★½

  • 537 Votes

    ★★★½

  • John Bronco

  • Belushi

    ★★★½

  • Totally Under Control

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Run

    ★★★★

  • Savage X Fenty Show Vol. 2

    ★★★★

  • Let's Be Real

    ★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • Console Wars

    ★★

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • The Boy from Medellín

    ★★★

  • Nomadland

    ★★

  • Antebellum

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Don't Peek

    ★★★★

  • Tenet

  • An American Pickle

    ★★

  • The Stunt Double

    ★★★

  • Black Is King

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • Strasbourg 1518

    ★★★

  • Unhinged

    ★★

  • 30 Rock: A One-Time Special

    ★★½

  • Hannibal Buress: Miami Nights

    ★★★½

  • Voyage Au Bout De La Nuit

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • Baby God

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★★

  • Greyhound

    ★★★½

  • The Rental

    ★★½

  • You Should Have Left

    ★★

  • Candyman

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Good Boy

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • 8:46

  • Spelling the Dream

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★½

  • Out

    ★★½

  • AKA Jane Roe

    ★★★★★

  • The Lovebirds

    ★★

  • Relaxing Old Footage With Joe Pera

    ★★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★

  • Body Cam

    ★★½

  • Basketball County: In the Water

    ★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★½

  • Delivered

    ★★★

  • New York New York

    ★★★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★

  • Dangerous Lies

    ½

  • A Secret Love

    ★★★★

  • Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story

    ★★★