David Ramon @ Sundance has logged 22 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Eyes of My Mother

The Eyes of My Mother

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Transformers: The Last Knight

Transformers: The Last Knight

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Cooking with Bill: Damasu 950

Cooking with Bill: Damasu 950

×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Cars 3

Cars 3

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Lou

Lou

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
12 Angry Men

12 Angry Men

1957
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Krisha

Krisha

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The End of the Tour

The End of the Tour

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Rakka

Rakka

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Napoleon Dynamite

Napoleon Dynamite

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Thanksgiving

Thanksgiving

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Don't

Don't

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fantastic Beasts and Where to Find Them

Fantastic Beasts and Where to Find Them

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Raid

The Raid

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry