Sort by

aisha has logged 187 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Foreigner

The Foreigner

2017
×
Read the review Edit this entry  
30
Devil

Devil

2010
×
Read the review Edit this entry  
29
Rise of the Guardians

Rise of the Guardians

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Mist

The Mist

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Paul Blart: Mall Cop 2

Paul Blart: Mall Cop 2

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Paul Blart: Mall Cop

Paul Blart: Mall Cop

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bright

Bright

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Vault

The Vault

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Circle

Circle

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Family

The Family

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
El Camino Christmas

El Camino Christmas

2017
×
Read the review Edit this entry  
19
Beyond Skyline

Beyond Skyline

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
It

It

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Thelma

Thelma

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Skyline

Skyline

2010
×
Read the review Edit this entry  
14
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Psych: The Movie

Psych: The Movie

2017
×
Read the review Edit this entry  
04
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
What Happened to Monday

What Happened to Monday

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Geostorm

Geostorm

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Justice League

Justice League

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Halloweentown

Halloweentown

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The House

The House

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Maze Runner

The Maze Runner

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Krampus

Krampus

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Despicable Me 3

Despicable Me 3

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Justice League: The Flashpoint Paradox

Justice League: The Flashpoint Paradox

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

2014
×
Read the review Edit this entry  
21
The Book of Henry

The Book of Henry

2017
×
Read the review Edit this entry  
19
Snow Steam Iron

Snow Steam Iron

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Bernie

Bernie

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Allegiant

Allegiant

2016
×
Read the review Edit this entry  
10
Shimmer Lake

Shimmer Lake

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Synchronicity

Synchronicity

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
10
The Limehouse Golem

The Limehouse Golem

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Circle

Circle

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Looper

Looper

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Adventures of Food Boy

The Adventures of Food Boy

2008
×
Read the review Edit this entry  
08
Room

Room

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Viral

Viral

2016
×
Read the review Edit this entry  
07
The Bounty Hunter

The Bounty Hunter

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Before I Fall

Before I Fall

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Insurgent

Insurgent

2015
×
Read the review Edit this entry