Sort by
  • Orion and the Dark

    ★★★

  • Wonka

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Kandasamys: The Baby

    ★½

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★

  • Poison

    ★★★★½

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Out-Laws

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Nimona

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Monster

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Coldplay: Music of the Spheres - Live at River Plate

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Self Reliance

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • BTS: Yet to Come in Cinemas

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Coldplay: Music of the Spheres - Live Broadcast from Buenos Aires

    ★★★★★