D.A. has logged 11 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Her Smell

Her Smell

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Midsommar

Midsommar

2019
×
Read the review Edit this entry  
09
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Knock Down the House

Knock Down the House

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry