Sort by
  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Rosaline

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Unhuman

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Metal Lords

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Love and Leashes

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Through My Window

    ½

  • All of Us Are Dead

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • After We Fell

    ½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • Plan B

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Unholy

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Fallout

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • A Teacher

    ★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★½

  • Unpregnant

    ★★★★½

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★★

  • After We Collided

  • Here Are the Young Men

  • The Half of It

    ★★★

  • Yerba Buena

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★★½

  • 365 Days

  • Spree

    ★★★★½

  • Let It Snow

    ★★½

  • Looking for Alaska

    ★★★★½

  • Eli

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★★