Sort by
  • Saw X

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Flash

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • What Is a Woman?

    ½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Sing 2

    ½

  • Encanto

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Aftermath

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • South ParQ Vaccination Special

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★½

  • Education

    ★★★½

  • Alex Wheatle

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • Small Axe

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Attack on Titan: Chronicle

    ★★★★½

  • Great Pretender

    ★★★½

  • Japan Sinks: 2020

    ★★½

  • A Whisker Away

    ★½

  • Scoob!

    ½

  • The Willoughbys

    ★★

  • Smiling Friends

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Homeward

    ½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ½

  • Onward

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Spies in Disguise

    ★★½

  • Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen Bond

    ★★½

  • Frozen II

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Fractured

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★

  • Joker

    ★★★