• The Kissing Booth 3

    ½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Unpregnant

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Dating Amber

    ★★★★

  • Out

    ★★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★★

  • Hollywood

    ★★★★★

  • The Half of It

    ★★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • The Thing About Harry

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Uncle Frank

    ★★★★★

  • Spree

    ★★★★½

  • Loop

    ★★★★

  • Bombshell

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Good Omens

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Shazam!

  • Five Feet Apart

    ★★★★½

  • Good Boys

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Guy Who Didn't Like Musicals

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Giant Little Ones

    ★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Set It Up

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Alex Strangelove

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★½

  • Justice League

    ★½

  • Coco

    ★★★½

  • The Babysitter

    ★★½

  • It

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • In a Heartbeat

    ★★★★

  • Everything, Everything

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Boss Baby

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★★

  • Handsome Devil

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Undrafted

    ★★★★★