Sort by
  • Dead Shot

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★½

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★½

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★

  • The Old Way

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • Treason

    ★★★

  • Narvik

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Poker Face

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Watcher

    ★★★

  • Iliza Shlesinger: Hot Forever

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Travelin' Band: Creedence Clearwater Revival at the Royal Albert Hall

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • Medieval

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Empire of Light

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • I Came By

  • Day Shift

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Rogue Agent

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Amy Schumer Presents: Parental Advisory

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

  • Elvis

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Last Seen Alive

    ★½

  • The Staircase

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • David Spade: Nothing Personal

    ★★½

  • Anatomy of a Scandal

    ★★★½

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Northman

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★½

  • The Weekend Away

  • The Adam Project

    ★★½

  • Studio 666

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Blacklight

    ★½