• Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Faculty

    ★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • The Ledge

    ★★

  • The Fifth Element

    ★★

  • The Kids Are All Right

    ★★

  • Fast & Furious

    ★★

  • Bloodsport

    ★★

  • Rebecca

    ★★

  • Planet of the Apes

    ★★

  • Suburbicon

    ★★

  • The Old Guard

    ★★

  • The Lords of Salem

    ★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★

  • Street Fighter

    ★★

  • A Vigilante

    ★★

  • Night Hunter

    ★★

  • The Most Hated Woman in America

    ★★