• Sharkula

    ★½

  • Feeders 3: The Final Meal

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Top Gunner: Danger Zone

    ★½

  • Shark Bait

  • House Squatch

  • Titanic 666

    ★★

  • Reed's Point

    ★★

  • Nightmare Neighborhood Moms

    ★★½

  • Jurassic Island

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Escape Through Africa

  • Deadly Cheer Mom

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Clowning

    ½

  • The Cellar

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Broadcast

    ½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Bull Shark

  • The Wrong High School Sweetheart

    ★★

  • Immanence

    ★½

  • Kidz Klub!

    ★★★½

  • Moon Crash

  • Moonfall

    ★★

  • Monster Portal

  • Unborn

    ★★

  • Wogglebug's Quest for the Wisdom Keys

    ★★★★★

  • Killer Ambition

    ★½

  • WarHunt

    ★★½

  • The Wrong Blind Date

    ★★★

  • The Surprise Visit

    ★½

  • Last Radio Call

    ★★½

  • Lot Lizards

    ★★

  • Amityville Uprising

    ★½

  • Trapped By My Sugar Daddy

    ★★★

  • First Person Shooter

  • Killer Stepmom

    ★★½

  • The Jack in the Box: Awakening

    ★½

  • Deadly Garage Sale

    ★★½

  • Deadly Ex Next Door

    ★★½

  • Zombies! Prepping for the Apocalypse

    ½

  • The Gardener

    ★★

  • Amityville in the Hood

  • The Handler

    ★★½

  • The Devil's Ring

    ★★

  • Hacker: Trust No One

    ½

  • Twas the Night

    ★★

  • Single All the Way

    ★★

  • Christmas on the Farm

  • Christmas at Castle Hart

    ★★½

  • Devil's Triangle

    ★★

  • The Nine Kittens of Christmas

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • A Christmas Together With You

    ★★

  • Black Friday

    ★★½

  • Death Valley

    ★★½

  • Ace & the Christmas Miracle

    ½

  • Lockdown

    ★★

  • Escape from Death Block 13

    ★★★½

  • The Leprechaun's Curse

    ½

  • Noah’s Shark

    ★★

  • Bigfoot Famous

    ★½

  • The Covid Killer

    ½

  • Baby Doll

    ½

  • Christmas Sail

    ★★

  • Amityville Cop

  • Harland Manor

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Cube

    ★★