Sort by

Başak has logged 11 entries for films during May 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Sunset Boulevard

Sunset Boulevard

1950
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Mary Poppins

Mary Poppins

1964
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Producers

The Producers

1967
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Sherlock, Jr.

Sherlock, Jr.

1924
×
★★★★
Edit this entry  
04
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry