RSS feed for lorrayne
  • Aquarius

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Sympathy for Lady Vengeance

    ★★★★

  • The Pursuit of Happyness

    ★★★★

  • Pretty Woman

    ★★★½

  • Boy Erased

    ★★★

  • Slumdog Millionaire

    ★★★★

  • Enchanted

    ★★★★½

  • Spirit: Stallion of the Cimarron

    ★★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★½

  • The Count of Monte Cristo

    ★★★★

  • Sense8: A Christmas Special

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots : Zima Blue

    ★★★★½

  • Big Little Lies

    ★★★★

  • The Intouchables

    ★★★

  • Persona

    ★★★★★

  • K-12

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★½