Sort by
  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Plane

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★