Sort by

Declan95 has logged 19 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Rise of the Planet of the Apes

Rise of the Planet of the Apes

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Creed II

Creed II

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Creed

Creed

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Expendables

The Expendables

2010
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
X-Men

X-Men

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Looper

Looper

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry