Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Afire

    ★★★★

  • BlackBerry

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

  • Knock at the Cabin

  • Past Lives

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Talk to Me

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

  • Wendell & Wild

  • How to Blow Up a Pipeline

  • The Menu

  • The Fabelmans

  • Glass Onion

    ★★★½

  • No Bears

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

  • Master Gardener

  • Pearl

  • Bones and All

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

  • TÁR

  • White Noise

  • Barbarian

  • Prey

  • Nope

  • Spiderhead

  • Night of the Coconut

  • Irma Vep

  • Showing Up

  • Broker

    ★★★

  • Stars at Noon

  • Elvis

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

  • Crimes of the Future

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

  • Aftersun

  • Three Thousand Years of Longing

  • Men

  • Armageddon Time

  • EO

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • RRR

  • Morbius