Sort by
  • The Exorcist: Believer

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Cade: The Tortured Crossing

  • M3GAN

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

  • V/H/S/99

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

  • Out There Halloween Mega Tape

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★★

  • Broker

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★

  • Moonfall

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Mad God

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • F9

    ★★

  • Dynasty Warriors

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Q: Into the Storm

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • The Ripper

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Monster Hunter

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★★

  • The Superdeep

    ★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Tales from the Hood 3

    ★★

  • Des

    ★★★★