Sort by
  • Boston Strangler

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★★

  • Die Hart

    ½

  • Finding Michael

    ½

  • Sharper

    ★★★

  • Bank of Dave

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • Shotgun Wedding

    ½

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★★

  • Detectorists Special

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★

  • Troll

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Spirited

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★

  • Meet Cute

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • I Used to Be Famous

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★★

  • Me Time

    ★★

  • Fall

    ½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • The Stranger

  • Men

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Metal Lords

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Mickey: The Story of a Mouse

    ★★★

  • Ambulance

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★