Sort by

delle has logged 21 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Rider

The Rider

2017
×
★★★½
Edit this entry  
27
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★★½
Edit this entry  
26
Sound of My Voice

Sound of My Voice

2011
×
★★★½
Edit this entry  
25
The Great Hack

The Great Hack

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★
Edit this entry  
22
The Autopsy of Jane Doe

The Autopsy of Jane Doe

2016
×
★★★
Edit this entry  
21
Newly Rich

Newly Rich

2019
×
★★★
Edit this entry  
20
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Long Shot

Long Shot

2019
×
★★★½
Edit this entry  
16
Two Blue Stripes

Two Blue Stripes

2019
×
★★★★
Edit this entry  
15
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★
Edit this entry  
14
Shuttle Life

Shuttle Life

2017
×
★★★½
Edit this entry  
14
A casa tutti bene

A casa tutti bene

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★
Edit this entry  
11
Land of Mine

Land of Mine

2015
×
★★★★
Edit this entry  
07
Cemara's Family

Cemara's Family

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Fallen Angels

Fallen Angels

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Autumn Sonata

Autumn Sonata

1978
×
★★★★½
Edit this entry