delia has logged 24 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Candyman

Candyman

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
People Just Do Nothing: Big in Japan

People Just Do Nothing: Big in Japan

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
G.I. Joe: The Rise of Cobra

G.I. Joe: The Rise of Cobra

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Death Note

Death Note

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Would You Rather

Would You Rather

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Cult of Chucky

Cult of Chucky

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Curse of Chucky

Curse of Chucky

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Seed of Chucky

Seed of Chucky

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Monsters University

Monsters University

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
DodgeBall: A True Underdog Story

DodgeBall: A True Underdog Story

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry