Den_of_geeks has logged 18 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Phineas and Ferb: The Movie: Across the 2nd Dimension

Phineas and Ferb: The Movie: Across the 2nd Dimension

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Phineas and Ferb: Summer Belongs to You!

Phineas and Ferb: Summer Belongs to You!

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Transformers: The Movie

The Transformers: The Movie

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Transformers: The Last Knight

Transformers: The Last Knight

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Transformers: Age of Extinction

Transformers: Age of Extinction

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

Star Wars Rebels: Spark of Rebellion

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Big Fish

Big Fish

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Transformers: Revenge of the Fallen

Transformers: Revenge of the Fallen

2009
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Transformers

Transformers

2007
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
The Ringer

The Ringer

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Grease

Grease

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Adaptation.

Adaptation.

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
George Carlin: Life Is Worth Losing

George Carlin: Life Is Worth Losing

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry