Sort by
  • Bullet Train

    ★★★½

  • Return of the Jedi

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Bad Day at Black Rock

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Pariah

    ★★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Night on Earth

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★½