Sort by
  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★★½

  • Infinity Pool

  • Polite Society

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Troll

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★½

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • The Munsters

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Sick

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

  • Master Gardener

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • The Wonder

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★½

  • Fall

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Carter

    ★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Light & Magic

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

  • The Princess

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Interceptor

    ★★½