Colleen has logged 11 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Dogma

Dogma

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Atlantis: The Lost Empire

Atlantis: The Lost Empire

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
04
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★½
Edit this entry  
03
Night of the Living Dead

Night of the Living Dead

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry