Sort by
  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★★

  • Mortal World 2

  • The Killer

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

  • BEEF

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • New Year's Eve

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • The Beasts

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Burning Days

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★½

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

    ★½

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Schumacher

    ★★★★

  • Kate

    ★★½

  • Official Competition

  • Dune

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

  • Black Widow

    ★★

  • The Traveler

  • Creating an Army of the Dead

  • F9

    ★★

  • Star Wars Biomes

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★½

  • LEGO Star Wars Holiday Special

  • Fractured

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★★

  • The Weeknd: After Hours

  • Vendors' Meeting

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • The Irishman: In Conversation

  • The Road to El Camino: Behind the Scenes of El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Watchmen

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★