• It

    ★★★½

  • mother!

    ½

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • Hush

    ★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★★

  • Hell House LLC

    ★★★★★

  • We Are Still Here

    ★★★½

  • The Witch

    ★★★★★

  • The Taking of Deborah Logan

    ★★★½

  • Creep

    ★★★★½

  • The Babadook

    ★★★½

  • All Cheerleaders Die

    ★★★★

  • We Are What We Are

    ★★★★

  • American Mary

    ★★★★½

  • The Awakening

    ★★★★½

  • Tucker and Dale vs. Evil

    ★★★★½

  • Thirst

    ★★★½

  • The Orphanage

    ★★★★★

  • The Blair Witch Project

    ★★★★

  • Event Horizon

    ★★★★

  • The Frighteners