mason 🌹 has logged 24 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mission: Impossible - Rogue Nation

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Batman

Batman

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Director and the Jedi

The Director and the Jedi

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
All the Way

All the Way

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Skyscraper

Skyscraper

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Gemini

Gemini

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Justice League

Justice League

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Predator 2

Predator 2

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Liar Liar

Liar Liar

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Paper

The Paper

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry