Sort by
  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Making 1899

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • Fall

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Louise

  • All Too Well: The Short Film

  • Encanto

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Great White

    ★★

  • Save Ralph

  • Godmothered

    ★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Napo

    ★★★★★

  • Aura

  • Scoob!

  • A Folded Wish

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Miracles Of Love

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Dumbo

    ★★

  • The Tree

    ★★★★★

  • Mortal Engines

  • Bird Box

  • Sui Dhaaga - Made in India

  • Venom

  • Final Score

    ★★★★★

  • Keloğlan: Yeni Masal

  • The Basket

    ★★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Purl

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Blink of an Eye

  • Ready Player One

    ★★★★★

  • The Wait

  • Arif V 216

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Maide'nin Altın Günü

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Ayla: The Daughter of War

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Coin Operated

  • What Happened to Monday

  • Mémo

    ★★★★★

  • Despicable Me 3

    ★★★★★

  • Wonder Woman

  • Vezir Parmağı

  • Dangal

    ★★★★★

  • Passengers

    ★★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Sour Apples

    ★★★★★

  • Shine

    ★★★★★

  • Moana

    ★★★★★

  • Inferno

  • Arrival

  • Suicide Squad

    ★★★★★

  • Ice Age: Collision Course

  • Piper

    ★★★

  • Alice Through the Looking Glass

    ★★★★★

  • The BFG

    ★★★★★

  • Pelé: Birth of a Legend

    ★★★

  • Seni Seven Ölsün

    ★★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★★