• Inception

    Inception

    ★★★

    Gülo ile kaliteli vakitler 🌹🥰 ikimizin de beyni yandı duman çıktı 😂

  • It Happened on Fifth Avenue

    It Happened on Fifth Avenue

    ★★★★★

    Sıcacık mis gibi bir film 🌿

  • Cast Away

    Cast Away

    ★★★★★

    Tom Hanks filmlerinin tamamı mükemmel olmak zorunda mı ? 🧐😥🌸🤍

  • When Marnie Was There

    When Marnie Was There

    ★★★★★

    O kadar naifti ki...🤍

  • All Quiet on the Western Front

    All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

    Savaşın acı,keskin, korkunç ve gerçek yüzü...

  • Miss Americana

    Miss Americana

    ★★★★★

    Müzik endüstrisi= Taylor Swift 🌸🤍

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★

    Jennie,Lisa🌸😘🤍

  • Titanic

    Titanic

    ★★★★★

    Her seferinde izlerken nasıl oluyor da ilk defa izlemiş gibi oluyorum😍🥳

  • A Christmas Carol

    A Christmas Carol

    ★★★★★

    Fazlasıyla endorfin,korku,endişe ve huzur⛈️🤍

  • The Terminal

    The Terminal

    ★★★★★

    Tom Hanks aşk adamım 🤍🌸💜

  • The Nutty Professor

    The Nutty Professor

    ★★★★★

    1001 surat Eddie Murphy ve muhteşem oyunculuk 🤍🌸

  • Ayla: The Daughter of War

    Ayla: The Daughter of War

    ★★★★★

    Gülşen'in tavsiyesi üzerine izledik. Olağanteşendi çok güzeldi