Sort by
  • The Menu

    ★★★★★

  • Pinocchio

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Turning Red

  • Spider-Man: No Way Home

  • Diary of a Wimpy Kid

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • WandaVision

  • The Queen's Gambit

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Soul

  • The Secret Garden

  • The Willoughbys

  • Onward

  • Emma.

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★½

  • Klaus

  • Eli

    ★★

  • The Addams Family

    ★★

  • Wrinkles the Clown

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Abominable

  • Tell Me Who I Am

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • The Lion King

  • Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back - Evolution

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

  • Midsommar

  • Toy Story 4

    ★★

  • They Come Knocking

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Murder Mystery

    ★½

  • The Secret Life of Pets 2

  • Wine Country

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Mercy Black

  • Nate Bargatze: The Tennessee Kid

  • Booksmart

    ★★★★

  • Long Shot

  • Us

  • Captain Marvel

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Mad Mom

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

  • Bird Box

  • Ralph Breaks the Internet

  • Malevolent

    ★★★

  • Apostle

    ★★

  • The Perfection

    ★★★

  • Mara

  • Christopher Robin

  • The Meg

  • Iliza Shlesinger: Elder Millennial

  • Pokémon the Movie: The Power of Us

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Malicious

    ½