Sort by
  • Men

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Resurrection

    ★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Nothing Compares

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Scream

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Rescue

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Candyman

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Cursed

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Happily

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★★

  • Cusp

    ★★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • CODA

    ★★★