• The Princess Switch: Switched Again

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★½

  • Let Him Go

    ★★★★

  • Midnight at the Magnolia

    ★★

  • Come Play

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Rebecca

    ★★★

  • Happy Halloween: A Halloween Kills Fan Film

    ★★

  • Run

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • On the Rocks

    ★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★★½

  • The Binge

    ★★½

  • The War with Grandpa

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Words on Bathroom Walls

    ★★★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★½

  • The One and Only Ivan

    ★★★★

  • Shortcut

  • The Stalker

    ★½

  • Host

    ★★★½

  • Deep Blue Sea 3

    ★★½

  • Fatal Affair

    ★½

  • Peninsula

    ★★★★½

  • The Swing of Things

    ★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • Desperados

    ★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • Irresistible

    ★★★★½

  • #Alive

    ★★★★

  • Athlete A

    ★★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • You Should Have Left

    ★★★★

  • The Rental

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • 8:46

    ★★★★½

  • Artemis Fowl

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★½

  • Becky

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Last Moment of Clarity

    ★★★½

  • The Au Pair Nightmare

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★★

  • Delivered

    ★½

  • Jimmy O. Yang: Good Deal

    ★★★½

  • Valley Girl

    ★★★★

  • The Voice in Your Head

    ★★★★½

  • Still Wylde

    ★★★★★

  • Hiplet: Because We Can

    ★★★

  • TFW No GF

    ★★★★

  • My Darling Vivian

    ★★★★★

  • Runon

    ★★½

  • Waffle

    ★★★

  • Face to Face Time

    ★★★

  • A Period Piece

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • 12 Hour Shift

    ★★★½

  • Chris D'Elia: No Pain

    ★★★★½

  • Soft

    ★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★★★