• The Man From Toronto

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Snoop Dogg's F*cn Around Comedy Special

    ★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Irma Vep

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★½

  • Interceptor

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

    ½

  • Jackass 4.5

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • A Perfect Pairing

    ★★

  • Firestarter

    ★½

  • The Valet

    ★★

  • Senior Year

    ★★½

  • The Pentaverate

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Spider-Man: All Roads Lead to No Way Home

    ★★½

  • Black Site

    ★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★½

  • Marmaduke

    ★½

  • Memory

    ★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★½

  • Anatomy of a Scandal

    ★★½

  • Metal Lords

  • All the Old Knives

    ★★

  • The Northman

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Morbius

    ★★½

  • Mike Epps: Indiana Mike

    ★★½

  • The Bubble

    ★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Ambulance

    ★★½

  • The Lost City

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★½

  • Windfall

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Weekend Away

    ★★

  • No Exit

    ★½

  • The Batman

    ★★½

  • Turning Red

    ★★

  • Fistful of Vengeance

    ★½

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★½

  • Harmony From The Heart

    ★½

  • The In Between

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★½

  • Moonfall

    ★½

  • The Requin

    ★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ½

  • Home Team

    ★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Emergency

    ★★½

  • The Royal Treatment

    ★★

  • Borrego

    ★½

  • Sex Appeal

    ★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

    ★★★★

  • First Person Shooter

    ★½