Sort by
  • Family Switch

    ★★½

  • Good Burger 2

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Justified: City Primeval

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Sound of Freedom

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Jurassic World Dominion

  • Men

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Becky

    ★★★

  • Cats

    ½

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★★

  • Swallow

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • mid90s

    ★★½

  • Halloween

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • The Nun

    ★½

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Roma

    ★★★

  • The Meg

    ★★

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Mandy

    ★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Logan

    ★★★★

  • Passengers

    ★★

  • Jackie

  • Suicide Squad

    ★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★